NOURYON, yra pasaulinis druskos produktų gamybos lyderis, per metus pagaminantis daugiau kaip 6 milijonus tonų įvairios paskirties druskos produktų, kurie yra gaminami naudojant vakuuminės druskos technologiją.

Kompanija druskos produktus gamina 6 pagrindinėms vartotojų segmentų grupėms: Namų ūkiams, Maisto pramonei, Medicinai, Žemės ūkiui, Vandens minkštinimui ir Pramonei. Europoje Nouryon druskos produktų gamybą vykdo Danijoje, Olandijoje ir Ispanijoje.

NOURYON druskos produktai visame pasaulyje yra garsūs savo patentuotais produktų pavadinimais (brand): KNZ®, Suprasel®, Broxo®, Broxomatic®, OneGrain®, Sanal® ir Jozo®.

Visi NOURYON įmonėse pagaminti druskos produktai atitinka sveikatos ir saugos kriterijus. Juose nėra gliuteno, dioksinų ir kitų nuodingų medžiagų bei mikroorganizmų ir/ar moliuskų pėdsakų. Druskos produktuose visiškai nėra pesticidų likučių. Druskos gavybos ar apdorojimo procese nėra jokios galimybės kontaktui su pesticidais bet kokioje formoje. Druskos produktai nėra apšvitinti radioaktyviais spinduliais, nėra paveikti dezinfekcinėmis medžiagomis bei genetiškai modifikuoti, o taip pat gamybos procese niekada neturėjo kontakto su jokiais genetiškai modifikuotais organizmais. Gamyboje nėra naudojamos medžiagos, kurių sudėtyje yra asbesto ar aliuminio, druska niekada neturi jokio kontakto su šiomis medžiagomis.

NOURYON druskos produktų gamyba yra sertifikuota pagal tarptautinių standartų FSSC 22000, BRC, IFS, ISO 9001 ir ISO 14001 reikalavimus. Visi druskos produktai, skirti medicinos ar maisto reikmėms, yra sertifikuoti pagal Kosher ir Halal reikalavimus.

KNZ laižomosios druskos produktai sertifikuoti SKAL Ekologiniu sertifikatu ir tinkami naudoti ekologiniuose ūkiuose.