Mariager (Danija) ir Hengelo (Olandija) Salt Specialties yra SALINS GROUP dalis, kuri savo veiklą vykdo daugiau nei 150 metų ir šiandien joje dirba daugiau nei 1 500 darbuotojų.

SALINS GROUP yra vieninteliai Europos gamintojai, kurie yra 3 skirtingų druskos gamybos būdų – saulės, vakuuminės ir akmens druskos – ekspertai. Jie gali tiekti visų formų druską, nesvarbu, ar ji neapdorota, ar kondicionuota, ir visų rūšių naudojimui: maistui, ūkininkavimui, chemijos pramonei, ledo šalinimui, vandens valymui ir kitai pramoninei veiklai.

Šios patirties dėka šiandien grupės gamybos pajėgumai siekia 4 mln. tonų druskos per metus, atsižvelgiant į jų pramonines gamybą vykdomą Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Tunise ir Senegale.

Salt Specialties gaminami druskos gaminiai atitinka sveikatos ir saugos kriterijus. Juose nėra glitimo, dioksinų ir kitų toksinių medžiagų, taip pat mikroorganizmų ir (arba) moliuskų pėdsakų. Bendrovės druskos gaminiuose visiškai nėra pesticidų likučių. Druskos gavybos ar apdorojimo procesas nepalieka jokios galimybės kontaktuoti su pesticidais bet kokia forma. Gaminami druskos produktai nebuvo paveikti radiacijos ar dezinfekavimo priemonių. Jie nebuvo genetiškai modifikuoti. Be to, gamybos proceso metu jie niekada nesusiliečia su jokiais genetiškai modifikuotais organizmais. Gamyboje nenaudojamos medžiagos, kuriose yra asbesto ar aliuminio, o jo druska niekada nesiliečia su šiomis medžiagomis.

Druskos gaminių gamyba yra sertifikuota pagal tarptautinių FSSC 22000, BRC, IFS, ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus. Visi druskos produktai, skirti naudoti medicinoje arba maistui, yra patvirtinti košeriniu ir halal.

KNZ druskos laižymo produktai yra sertifikuoti SKAL ekologišku sertifikatu ir tinkami naudoti ekologiniuose ūkiuose.